Přes 30 let vám dodáváme
řešení na míru

Pomáháme vám vyrábět efektivně

Díky proaktivnímu přístupu a pokročilému digitálnímu systému získáváte řešení na míru. Za velkoobjemové ceny. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv. Přes 30 let budujeme know-how, abys se k vám dostaly spolehlivé elektronické součástky prověřené dvojitou kontrolou.

Výhodné ceny i pro malovýrobu


Garantujeme výhodné podmínky a katalogové ceny pro malé a střední výrobní série. Dokážeme v nákladech zajistit úsporu 21 %. Díky velkoobjemovým cenám ušetříte i u menší výroby. Pečlivě monitorujeme vývoj ceny komponent, aby se k vám dostaly v pravou chvíli.

Zkracování dodacích lhůt

Spoluprací s oficiální distribucí, výrobci, dlouhodobými partnery a v důsledku strategickým naskladňováním, dodáme kvalitní součástky dříve než běžné zdroje. V situacích neobvyklého tržního vývoje, je zrychlování termínu naší hlavní dovedností. Zvyšováním dostupnosti umožňujeme zákazníkům, aby byli za jakékoli situace o krok před konkurencí.

Obsolete součástky s garancí skladování

Umožníme vám pokračovat ve výrobě, i když jsou součástky end-of-life a jejich výroba byla již ukončena. Obsolete, hard-to-find a jiné těžce dostupné elektronické součástky dodáme z profesionálního prostředí skladované dle MSL standardů JEDEC, J-STD-033.  

Alternativy a design-in

V případech, kdy zboží již na trhu není, předkládáme nástupnické produkty a jejich alternativy, aby zákazník nebyl vystaven nákladnému re-designu desky. Napojením na technologické huby jak lokální Silicon Saxony, tak globální Silicon Valley, využíváme našich znalostí, abychom doporučili nejvhodnější komplexní řešení. 

Maximální zjednodušení nákupu

Sledujeme vývoj trhu elektronických součástek, devizový trh a paritu kupní síly. Šíří sortimentu, nekompromisní kvalitou, nesrovnatelně flexibilní orientací na potřeby zákazníka a vysokou dostupností ztělesňujeme práci více dodavatelů v jednom. V důsledku výrazně nižší provozní i administrativní zátěže získáte úsporu času i nákladů a vyšší rychlost v zajišťování materiálu. 

Termíny podle vás

Tok peněz s námi můžete optimalizovat termínováním just-in-time dodávek dle požadovaných termínů. Dodáme zboží v dílčím množství na konkrétní termín.

Co vás zajímá?

Ozvěte se nám nebo zašlete rovnou poptávku.

EFEKTIVNÍ DISTRIBUCE

Získejte polovodiče a konektory za velkoobjemové ceny i pro malou nebo střední výrobu.

Dostáváte přes 30 let know-how

settings
Ideální mix obchodních partnerů
Vybrali jsme kombinaci menších specializovaných partnerů a velkých hráčů, kteří ve výsledku tvoří ideální mix pro dodávky komponentů v malých a středních výrobních sériích.
Zjistit více o kvalitě
package-check
2 nezávislé kontroly
Překračujeme průmyslové standardy. Elektronické komponenty projdou dvojitou kontrolou. V souladu s kvalitativním standardem CCCI-102. Spojujeme dohromady zkušené experty u distributora a při příjmu na našem skladě.
Zjistit více o kvalitě
klimes-8

Jedna součástka ohrozila milionovou zakázku. Pomohli jsme

Výrobní krize na začátku pandemie covid-19 tvrdě dopadla na našeho zákazníka. Kvůli jedné chybějící komponentě z objednaného seznamu mu hrozil krach milionové zakázky. Náhradní varianta znamenala násobné navýšení nákladů. Nic jsme nevzdali a našli řešení. Alternativu, díky které mohl zakázku dokončit. Navíc dostal cenu, která byla výhodnější než před pandemií. 

Napište si o detaily. Ukážeme vám i další případové studie.

layers-three-01
200
položek na seznamu materiálu
coins-stacked-04
3 500 €
původní cena
trend-down-01
o 40 %
jsme snížili náklady
coins-stacked-02
20 000 €
požadovaná cena v době covidu
"Přinášíme malým a středně velkým výrobcům prověřené produkty za ceny, na které dosahují jen velcí hráči. Naším krédem je efektivnost v každém kroku společné spolupráce."
Ing. Zdeněk Struška
Customer Success Team Manager