Jsme rodinná firma

Čelte výzvám s námi

Na rychle se měnícím a složitém trhu s polovodiči se už nemůžete spoléhat jen na pár hlavních distributorů. Musíte kombinovat oficiální a nezávislé dodavatele. To vám pomůže lépe reagovat na tržní změny. Dnes čelíte větším výzvám a máte více úkolů než kdykoliv předtím. A proto vám podáváme pomocnou ruku.

klimes-3

Jsme tu pro nákupčí, inovátory a dříče malých a středních výrobních firem.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími

Jako distributor elektronických součástek máme přes 30 let zkušeností. Spolupracujeme s oficiálními distributory, výrobci a odborníky z celého světa včetně technologických hubů v Silicon Valley nebo Silicon Saxony. Pomáháme malým, středním a rodinným firmám čelit výzvám, jako jsou vysoké ceny nebo pomalé dodávky. Naše znalosti a data nám umožňují najít pro vás vždy nejlepší řešení.

klimes-2

Rosteme i díky vám

Na trhu jsme od roku 1993 a za posledních 10 let jsme vyrostli o více než 1000 % díky zaměření na zákazníky. Máme klíčová partnerství v mnoha evropských zemích. Naše flexibilní distribuce kombinuje znalosti a kvalitu prověřených dodavatelů. Díky tomu můžeme lépe reagovat na vaše požadavky a usnadnit vám nákup elektronických součástek.

Jak rosteme

1993

Jsme pionýři v high-tech komponentech. Začínáme pravidelně navštěvovat technologické huby v Silicon Valley. Zakládáme společnost s jasnou filosofií zajišťovat sofistikované kvalitní polovodiče za dostupné ceny.

Druhá polovina 90. let

Dodáváme novinky z USA a Japonska do zdravotnické, dopravní, letecké, obranné, měřící a radiokomunikační techniky. Startujeme dlouhodobá partnerství.

Počátek nového milénia

Dosavadní monitoring kvality dodavatelů strategicky rozšiřujeme na základě zahraničních zkušeností. Koncem prvního desetiletí nového milénia využíváme 15 let znalostí k řešení alokace součástek na trhu.

2013

20 let na trhu. Do rodinné firmy nastupuje druhá generace. Zavádíme komplexní vyhodnocování kvality dodavatelů a dodávek pokročilým systémem. Realizujeme pravidelné audity u dodavatelů.

2016

Díky akvizici nové společnosti rozšiřujeme prozákaznické know-how a poskytujeme velkoobjemové ceny. 80 % vydodaného materiálu tvoří běžně dostupné součástky.

2017

Rekonstruujeme sídlo společnosti a dokončujeme rozšiřování pracovních prostor. Investujeme do inovace digitálního ERP systému.

2018

Využíváme zkušeností k úspěšnému řešení alokace pasivních součástek. Německo v našem zahraničním obchodě poprvé překonává Slovensko. 

2020

Získáváme ocenění malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP). Navzdory silné nedostupnosti čipů na trhu dokážeme nadále dodávat a umožnit tak nepřetržitou výrobu.

2021

Implementujeme rozšíření digitálního systému kvality o vyhledávání alternativních produktů. Nedostupnost komponentů řešíme dodáním nebo vyhledáním alternativního produktu.

2023

30 let na trhu a 10 let pravidelných auditů tvoří pevnou skupinu strategických A1 dodavatelů. Vybrané portfolio nejvýkonnějších dodavatelů otvírá cestu k výhodnějším velkoobjemovým cenám.

2024

Výrazný nárůst zákaznického portfolia v Německu podporujeme přítomností na trhu výstavním stánkem na celosvětově významném veletrhu Embedded World v Norimberku. 

„Neustále hledáme další a další cesty k inovacím, které vám přinesou náskok před konkurencí. Díky kvalitě, rychlosti a cenám.“
Ing. Jan Klimeš jr.
Sales & Key Account Director